top of page
go_çizgii (1)_edited.png
go_web_bio_5.png

MERHABA

desktop1.png

HİKAYEM

Gökçe Özaslan, özgün ve yaratıcı tasarım anlayışıyla daha fazla insanın hayatında güzel izler bırakmak ve dövme sektörüne yeni bir bakış açısı kazandırmayı hedeflemektedir.

Bu vizyon ile arkasında güçlü hikâyeler barındıran istekleri sanat ile entegre hale getirerek, dövmeye dönüştürmeyi hedefler. Dövme sanatının vermiş olduğu algı ve perspektif ile güncel ve modern bir sanat akımı başlatmak, “Gökçe Özaslan” markasının geleceğe yönelik öncelikleri arasında yer almaktadır.

Gökçe Özaslan, dövmeciliğe sadece bir iş değil aynı zamanda sanat perspektifinden yaklaşarak, gerçekleştirdiği her tasarıma estetik bir yaklaşım kazandırmıştır. 

 Bu perspektifin oluşmasının temelinde resim sanatına olan ilgisi ve yeteneği yatmaktadır. Geçmiş sanatsal faaliyetleri ve dijital tasarım hikâyesi sayesinde elde ettiği tecrübe ile çalıştığı herkese güven veren bir mizaca sahiptir. Pozitif ve eğlenceli bir kişiliğe sahip olan Gökçe Özaslan, özgün ve yaratıcı tasarımların yanı sıra iş birliğine gittiği her kişiye eşsiz bir deneyim sunmaktadır. 

go_web_bio_3.png
go_web_2.png
go_bio_2.png
desktop3.png

Gökçe Özaslan, sürekliliği ve yaratıcılığı merkeze alan bir yaklaşımla bireysel gelişimini desteklerken, aynı zamanda birikimlerini workshoplar aracılığıyla insanlara aktarıp sektör gelişimine uzun vadede katkı sağlamayı hedeflemektedir.

insta.png

İletişim

Private Studio: Go Tattoo Project
Meşrutiyet Mahallesi,  Ebekızı Sokak, No: 6/15 Birlik Apartmanı,

Nişantaşı-Şişli 

bottom of page