top of page
çizgi_go.png

BİLGİLENDİRME FORMU

Tasarım Süreci

- Hikayenizi anlatabilirsiniz, hikayeniz yoksa beğendiginiz görseller ve örnek dövmelerle tasarımı daha anlaşılır hale getirebilirsiniz veya @gokceozaslan instagram hesabından, sanatçının tasarımları arasında begendiklerinizi seçebilirsiniz.

- Tasarımın uygulanacağı bölgenin düzgün bir ışıkta çekilmiş fotografını eklemeniz, ten renginize göre kullanılacak renk tonlarını tespit edebilmemiz ve sizi doğru yönlendirebilmemiz için çok önemlidir. Dövmenin büyüklüğüne, randevu günü sanatçı ile birlikte karar verebilirsiniz.

Fiyatlandırma

- Ücret ile ilgili net fiyat bilgisi isteklerinizi net bir şekilde aktarmanızdan sonra size iletilecektir. Siz onay verdikten sonra randevu tarihi belirlenip bir miktar ön ödeme alınacaktır.

- Ödemenin kalan kısmı randevu günü nakit olarak ödenmelidir

Randevu Süreci

-Dövme yaptırmaya karar verdiğinizde, sanatçının takvim boşluğunda sizin için de uygun olan güne randevu planlanacaktır.

-Randevunun kesinleşmesi için mailde belirtilen ön ödeme tutarı aşağıdaki iban numarasına yatırmanız gerekmektedir.

Gökçe Özaslan

TR12 0011 1000 0000 0107 5951 17

QNB Finansbank

-Açıklama olarak lütfen sadece ''GO'' yazın..

-Randevu iptalini 3 günden daha kısa süre içinde yapmanız durumunda ön ödemeniz iade edilmez.

-Randevu başlangıç saati 11:00 olup, ortalama 4-6 saat aralığında bir süresi olacaktır.

Uygulama Ve Bakım Süreci

-Randevumuzun arkasına bir plan yapmamanız ve boş bırakmanız tercihimiz olacaktır. Bazen misafirimiz daha sık mola vermek istiyor

veya cildi ile ilgili bazı durumlar uzamasına sebep olabiliyor.

-Dövme sonrası bakım süreci sanatçı tarafından size detaylı olarak anlatılacaktır

Dövme Bandı Ve Bakımı

-Dövme bandı 3 gün kalmalıdır. Su geçirmediği için rahatlıkla duş alabilirsiniz. 3. günün sonunda bandı nazik hareketlerle sündürerek çıkarmalı ve antibakteriyel sıvı sabunla bölgeyi temizlemelisiniz. Daha sonra 3 hafta boyunca dövme bakım kremi ile gün içinde dövme bölgesini kuruduğunu hissettikçe nemlendirmelisiniz. 10 gün süreyle havuz, deniz, sauna veya hamam gibi aktiviteler yasaktır.

Not: Dövmenin dövme bandı takılıyken içinde sulanması gayet normaldir. Bandın erken açılması durumu risk yaratmaz, açılması durumunda rutin bakım sürecini devam ettirmeniz yeterli olacaktır. Dövme iyileşme sürecinde ince bir tabaka halinde soyulacaktır, bölgeyi kaşımamalı ve derileri soymamalısınız.

İletişim

Private Studio: Go Tattoo Project
Meşrutiyet Mahallesi,  Ebekızı Sokak, No: 6/15 Birlik Apartmanı,

Nişantaşı-Şişli 

go_logo.png
bottom of page